ince slide toptan akaryakit

023 toptan satis

Toptan Satış

Ulusal ve Uluslararası akaryakıt dağıtım şirketlerinin akaryakıt ve madeni yağ bayiliklerini sürdüren firmamızın, İzmir şehir merkezinde 8 ve 2 adet akaryakıt istasyonunu da hizmet vermeye hazırlamakta.

BP – PETROL OFİSİ – TOTAL- SHELL gibi büyük dağıtım şirketlerinin bayiliği ve Distribütörlüğü ile yurt genelinde şirketlere, özel işletmelere ve devlet kurumlarına TOPTAN Akaryakıt ve TAŞITTANIMA hizmeti vermekte olup Müşterilerimize akaryakıt ikmalini 20 adet TIR ve Tanker ile tüm belgeler sahip eğitimli kadromuz ile yapmaktayız. Konusunda uzman personelimiz ve temsilcisi olduğumuz firmaların yurt çapındaki depolama güçleri sayesinde, ihtiyaçlarınıza, ZAMANINDA Güvenilir bir şekilde kapınıza kadar Araç Takip Sistemi ile kontrol altıda teslim edilir.

Hizmet kalitemiz; sadık müşterilerimizin her geçen gün artmasıyla tescillenmiştir. Akaryakıt sektöründe başarının; kaliteli hizmet, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle, her zaman ve her yerde kesintisiz enerji kaynağı anlayışıyla, ihtiyacınız olan ürünleri en iyi hizmetle alabileceğinizi taahhüt ediyoruz...

Firmamız, rekabetin çok yoğun olduğu bu sektörde istikrarlı büyümesini sürdürmek için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Mepmobil Hizmeti

Sabit tank-pompa sistemleri

024 mepmobil hizmeti2

• Kolay Kurulum
• Güvenli operasyon
• Hızlı ve ekonomik akaryakıt ikmali
• İstediğiniz noktaya taşıyabilme imkanı
• Kolay kullanım
• Otomasyon sistemleriyle uyum
• Stok tüketim kontrolü ve raporlama imkanı

Taşınabilir Tank-Pompa Sistemleri

024 mepmobil hizmeti

Kolay nakliye, hızlı kurulum ve güvenli operasyon ağı ile iş sahanıza tam güvenlik içinde kurulan, seyyar bir akaryakıt tesisi görevi üstlenerek şantiyenizi akaryakıt tedariğini sağlar. Sağlık-Emliyet-Çevre ve Kalite kuralları çerçevesinde, standart bir yük konteyneri boyutlarındaki tank ve pompa sistemi güvenli bir şekilde şantiyenize monte edilir. Sistem bileşenleri, "exproof" ve havuzlu tank özelliği taşıdığından kaçak ve yangın tahlikesine karşı maksimum güvenlikle korunur. Kilitli kapıları sayesinde, yetkiniz dışında kullanılmaz. Kurulum sonrasında akaryakıt ikmali araç filomuz ile zahmetsiz ve kısa sürede ayağınıza kadar gelir.

Bütün bunlara ek olarak, istenildiği taktirde kurulacak bilgisayar sayesinde otomasyon sistemleriyle uyumlu hale getirilerek, tüketim kontrolü ve stoklarınızı takip etmeniz sağlanır.